Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021, Dzień Dziecka, Dzień Matki

12 czerwca 2021 r. po blisko dwuletniej nauce prowadzonej w trybie zdalnym, uczniowie wraz z rodzinami oraz grono pedagogiczne spotkali się osobiście na zakończeniu roku szkolnego 2020/2021 w rezydencji Ambasadora RP Krzysztofa Karwowskiego.

Kierownik Szkoły Polskiej przy Ambasadzie RP w Rabacie Pani Barbara El Khourani  oraz Ambasador RP w Rabacie Pan Krzysztof Karwowski wyrazili swoje uznanie i pogratulowali uczniom za wytrwałość w poszerzaniu wiedzy, rodzicom zaś za pielęgnowanie zainteresowania Polską wśród swoich pociech.

Za świadectwa i promocję do kolejnej klasy, a także za determinację w zdobywaniu nowych elementów wiedzy o Polsce, uczniowie zostali nagrodzeni puzzlami.

Dzieci wiedziały, że ich sukces zawdzięczają również swoim Kochanym Mamom. Wdzięczności tej dały wyraz obdarowując je wzruszającymi słowami poezji i kolorowymi, pachnącymi liliami.

Poza tym w grze plenerowej zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą, odpowiadając na kilka pytań  z zakresu polskiej historii, języka i geografii.

Wszyscy  uczestnicy okazali się zwycięzcami, na których czekały drobne upominki.

Tradycyjnie  nie zabrakło poczęstunku, śmiechu  i gwarnych rozmów.

 

Spokojnego wakacyjnego czasu !!!

Zakończenie roku szkolnego